Timah Group Hakkında

Tarım ve Gübre

klasik Gübre
Timah Belgeler
Timah Haberler
Timah Diger Hizmetleri

    TİMAH GROUP Ltd Şti petrokimya, gübre, maden ve demir gibi temel ürünlerde de çalışmalar yürüten uluslararası bağımsız bir ticaret şirketidir. Genç bir şirket olmamıza rağmen, şirketimiz bünyesindeki profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sayesinde Türkiye ve bölge ülkelerindeki büyük müşteri ve lojistik altyapımızı kullanarak, ticari ve lojistik anlamda kaliteli hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz

Bu noktada deneyimli, güvenilir ve kanıtlanmış profesyonellerden oluşan ekibimiz sayesinde; Güven, uzmanlık ve performansa dayanan, müşterilerimiz ve ortaklarımızla güçlü sürdürülebilir ve kalıcı ilişkiler kurmak ve Müşterilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak mutlak hedefimizdir…

TİMAH Group, uluslararası alanda hayatında gerçekleştirdiği birçok faaliyette ülkemizde gübre sektöründe ihtiyaç duyulan güvenilir ithalatçı talebini tespit ederek sektördeki bu boşluğu doldurmaya karar vermiştir. Bu amaçla 2019 yılında, Tarım ve Orman Bakanlığından LİSANS belgesini alarak bu sektörde hizmete başlayan TİMAH Group 2020 yılında GÜİD’e (Gübre Üreticileri, İthalatçıları ve İhracatçıları Derneği) üyeliğini tamamlayarak sektörde yerini sağlamlaştırmıştır.

MİSYONUMUZ
Tarım sektörünün değerli üreticileri olan çiftçilerimize ekonomik ve hızlı şekilde hizmet etmek sureti ile ülkemizdeki gıda ve tarım sektörüne destek vermektir.

VİZYONUMUZ
Tarım ve gübre sektöründe sürdürülebilir ve ekonomik bir tedarikçi olarak ülkemizde ve dünyada tarım sektörüne değer katmaktır.